508 310 802       POMOC PRAWNA izabelakonopka@o2.pl

Pełna oferta kancelarii

Prawo cywilne

Zobacz więcej

Prawo karne

Zobacz więcej

Prawo rodzinne

Zobacz więcej

Obsługa prawna firm

Zobacz więcej

Kancelaria adwokacka w Łomży

Kancelaria świadczy usługi na terenie i okolicach Łomży oraz w filii w Grójcu z zakresu prawa karnego i szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego. Ponadto wspomaga pod kątem prawnym przedsiębiorców w prowadzeniu ich działalności, oferując stałą współpracę w ramach obsługi prawnej lub doradztwo w sprawach bieżących. Nadto nie stanowi problemu doradztwo w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.

Usługi Kancelarii obejmują zarówno reprezentację przez sądami i urzędami, jak i w relacjach z kontrahentami lub sporach dotyczących spraw rodzinnych, majątkowych i innych wymagających wiedzy prawniczej. Usługa reprezentacji przed sądem obejmuje nie tylko sporządzanie pism procesowych i udział w rozprawach, ale także bieżące doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej dogodnego kierunku postępowania.

Adwokat Izabela Konopka

Jeżeli istnieje możliwość ugodowego zakończenia sprawy, bez przeprowadzania postępowania sądowego, kancelaria pomaga przeprowadzić negocjacje, które pomogą stronom ustalić najlepsze rozwiązanie sporu. Przykładowo reprezentacja Klientów w rodzinnych i sąsiedzkich sprawach majątkowych lub dotyczących relacji o charakterze biznesowym, gdy zachodzi konieczność negocjowania zawieranych kontraktów lub sposób ich wykonywania, wyegzekwowania należności.
Doświadczenie wskazuje, iż problem prawny niesie ze sobą stres i niepewność, które towarzyszą Klientom w trakcie toczących się postępowań, dlatego w trakcie współpracy Kancelaria stara się zapewnić jak najlepszą komunikację i w sposób przystępny wytłumaczyć wszelkie aspekty prowadzonych spraw.

Przepisy prawa bywają skomplikowane, tak samo jak sytuacje, w których znajdują się Klienci. Adwokat Izabela Konopka doradza więc, jakie rozwiązanie będzie najskuteczniejsze nie tylko z prawnego, ale także praktycznego punktu widzenia. Ponieważ prawo ulega częstym zmianom, stale aktualizuje także swoją wiedzę, aby zapewnić wysoki standard i profesjonalizm świadczonych usług.
Przy wykonywaniu swojej pracy Adw. Izabela Konopka skupia się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do sprawy i Klienta, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.